X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
چهارشنبه 25 اسفند 1395

میخوام لاغر بشم چیکار کنم

میخوام لاغر بشم چیکار کنم ، ” تو رو خدا کمکم کنید، دارم دیوونه میشم “، ” من این هفته باید لاغر بشم “،…!! این ها حرف های کسانی هست که فکر می کنند لاغری مثل مایکرویو است. قصد داریم در این نوشته به تشریح کردن روند لاغری بپردازیم. با ما همراه باشید

چطوری لاغر بشم

قبل از تصمیم به لاغری باید به این موضوع توجه کنید که لاغری، مجموعه ای از کارهاست که باید با همدیگر انجام بگیرد. اگر هماهنگی بین این کارها به ترتیبی که در ادامه باز گو می کنیم، باشد. قطعا خیلی زود اتفاق میافتد. در واقع به مجموع این امور، سبک زندگی می گویند. یعنی طرز تفکر و نوع احساسات، رفتار ها و عادت ها، نوع تغذیه و مقدار تحرک، کیفیت خواب، اگر به سمت هدف کاهش وزن شما باشد؛ خیلی زود لاغر می شوید. 

  

با فکر خود را لاغر کنیم

عجله نکنید. کسی با یه گوشه نشستن و فکر کردن به لاغری، لاغر نمی شود. منظور از این عنوان، فکر کردن به لاغری است. کسانی که می پرسند، میخوام لاغر بشم چیکار کنم در واقع اصلا فکری برای لاغر شدن ندارند!
شروع لاغری در ذهن اتفاق میافتد. بعد در موردش تفکر می کنید. سپس براش راهکار پیدا می کنید. اول باید ببینیم برای چی میخوایم لاغر  بشیم؟ لاغری خواسته خودمان است یا اطرافیان دارند به ما دیکته می کنند. این موضوع خیلی مهم است. چون در حقیقت، نقشه یا طرح اولیه لاغری، در ذهن شکل می گیرد. پس اگر این فکر مال شخص نباشد، بسختی می تواند اجراش کند.

لاغری با تغییر سبک زندگی

چیزی که شما را به لاغری و کاهش وزن می رساند، رژیم غذایی نیست، سبک زندگی است. رژیم غذایی، یکی از کارهایی است که، برای تغییر سبک زندگی می کنید، نه برای تغییر وزن و سایز.
در کنار آن میزان مصرف آب در طی روز، داشتن تحرک و فعالیت جسمی، آرامش ذهنی، کیفیت خواب و از همه مهم تر کسب آگاهی برای هماهنگ کردن این امور است که می تواند پاسخگوی سئوال چیکار کنم لاغر بشم، باشد. ادامه مطلب را در سایت منبع دنبال کنید....

منبع لاغری رژیم لاغری کاهش وزن چاقی 

برگرفته از نوشته میخوام لاغر بشم چیکار کنم


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.