X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شنبه 9 بهمن 1395

رادیو بدن ۱: مدیریت استراتژیک بدن

رادیو بدن 1: مدیریت استراتژیک بدن شاید شما هم وقتی برای بار اول عنوان مدیریت استراتژیک بدن را بشنوید کمی تعجب کنید و براتون سئوال پیش بیاد که این عنوان یعنی چی!!

همون طور که خیلی از دوستان در محیط های مختلف از قبیل سایت ما و شبکه های اجتماعی اینترنتی و یا همایش ها و سمینارها، این پرسش رو از ما دارند…

واقعیتش این که این عنوان خیلی کلی و جامع است. به همین خاطر هم جذابه. چون ابعاد مختلف بدن را مورد مطالعه و برسی قرار میده و نگاه تک بعدی به بدن نداره. 

 

 مدیریت استراتژیک بدن 

بعنوان نمونه اگر بحث لاغری و کاهش وزن در نظر بگیریم، مدیریت بدن صرفا به رژیم غذایی بسنده نمیکنه. بلکه مهم تر از اون به ریشه رفتار و عادت ها و عوامل تشکیل دهنده اونها که همون افکار و احساسات باشند، بیشتر اهمیت میده. ضمن اینکه برای تحرک و نشاط و شادابی، مناسب ترین رشته ورزشی رو، متناسب با سبک زندگی شما انتخاب میکند.

برای درک بیشتر این مطلب، اجازه بدید یک مثال بزنیم. فرض کنید شما بعنوان یه خانوم خونه داری که دچار اضافه وزن و چاقی هستید، تصمیم بگیرید که لاغر بشید.

قبل از هر چی باید ببینید چه فکری برای لاغری دارید. همین نوع تفکرتونه، که هدف شما را مشخص میکنه. آیا برای اینکه سلامتی تون بخطر نیافته؟ یا برای تناسب اندام و زیبایی اندام از دست رفته اتون؟ یا نه صرفا بخاطر اینکه، دیگران از شما خواستند…!

میبینید! اگه نتونوید افکار تون رو مدیریت کنید، مدیریت بدن هم براتون مشکل میشه.

در واقع، به قول نیچه چرایی یک کار به شما، انگیزه لازم برای انجام اون کار رو میده. قطعا اگر شما بخاطر خوشایند دیگران و یا جو مد جامعه، بخواید لاغر بشید بعد از مدتی، این تب فروکش میکنه و لاغر کردن رو رها می کنید. ولی اگر بدونید تناسب اندام به شما جوانی و انرژی بیشتری میده، مطمنا حاضرید بخاطر اون حتی سبک زندگی تون رو عوض کنید.

ادامه مطلب را در سایت منبع ملاحضه بفرمایید...


سایت منبع لاغری و رژیم لاغری با مدیریت استراتژیک بدن 


برگرفته از فایل صوتی رادیو بدن 1: مدیریت استراتژیک بدن

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.