X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
چهارشنبه 6 بهمن 1395

چگونه بدون ورزش لاغر شویم؟

چگونه بدون ورزش لاغر شویم؟ این سئوال خیلی از افرادی است، که قصد دارند لاغر شوند. به نظر شما برای کسی که تا حالا ورزش نکرده، و از ورزش هم متنفره، انجام تمرینات تکراری برای کاهش وزن، مشکل نیست!؟ اما واقعا میشه بدون ورزش، لاغر شد؟ بله ! دوستان عزیز در ادامه قصد داریم با پاسخ به این سئوالات، راه رسیدن به تناسب اندام را بهتون معرفی کنیم.

 

رژیم غذایی یا تمرینات ورزشی؟

سال های زیادی است که محققان کاهش وزن، به این امر اشاره دارند که برای لاغری سریع و موثر، رژیم لاغری، حتما باید با ورزش همراه باشد. دانشمندان معتقدند این هم افزایی، می تواند مانند یک اکسیر جادویی عمل کند. تا افراد را به نتایج مطلوب شان نزدیک کند. در واقع تغییر همزمان سبک زندگی با رژیم غذایی و ورزش، نتایج مطلوب تری را برای لاغری و کاهش وزن به همراه دارد.

 

  

چگونه بدون ورزش لاغر شویم؟

شما اجبار ندارید برای لاغری ورزش کنید. در حقیقت، علت اصلی چنین امری به میزان دریافت کالری و مصرف آنها باز میگردد. فکر می کنم با یک حساب سر انگشتی بشه این مسئله را حل کرد.

ببنید دوستان اگر هدف در برنامه کاهش وزن، کم کردن چربی باشد که هست.  باید این موضوع را مورد توجه قرار دهیم که یک کیلو چربی برابر ۷۵۰۰ کالری است. یعنی اگر شما می خواهید یک کیلو لاغر شوید باید این مقدار کالری را بسوزانید.  اجازه بدهید برای فهم بهتر این مسئله، یک مثال روشن بزنیم. ادامه مطلب را در سایت منبع دنبال بفرمایید...

منبع لاغری و رژیم لاغری کاهش وزن 

برگرفته از نوشته چگونه بدون ورزش لاغر شویم؟

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.