X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
جمعه 21 آبان 1395

خود را لاغر تصور کنید

خود را لاغر تصور کنید

از قدرت زیاد ذهن و افکار خود برای رسیدن به اهدافتان و بخصوص رسیدن به سایز دلخواهتان استفاده کنید. و خود را لاغر تصور کنید. آیا فقط با فکر کردن به لاغری می‌توان لاغر شد؟! بله می‌توان! ما افرادی را می‌شناسیم که این کار را کرده اند. ورزشکاران حرفه ای و بازیگران سینما این کار را می‌کنند و حالا شما هم می‌توانید این کار را بکنید.

سئوال می‌کنید چطوری میشود این کار را انجام داد؟ با استفاده از قدرت ذهن ! دقت کنید، نگفتیم قدرت اراده. آنقدر تجربه دارید که بدانید نیروی اراده به تنهایی عمل نمیکند. پس بیایید یک راه جدیدی را امتحان کنید. ما گمان می‌کنیم که این راه را امتحان نکرده باشید. 

 

 

باور کردن یعنی دیدن

همچنان که وزن کم می‌کنید، از قالب پوستی چاق بیرون بیایید. بدنتان را در قالبی جدید با اندازه دلخواه بسازید. با پذیرفتن تصویر لاغر خود برای همیشه باخود چاق تان خداحافظی کنید. با افکار، احساسات و رفتارهای چاق تان فرسنگ‌ها فاصله بگیرید. هرگز قدرت ذهن تان رو دست کم نگیرید. تحقیقات نشان داده است که مغز نمی تواند تفاوت بین خیال و واقعیت را تشخیص بده! بله اگه تجسم کنید که لاغر هستید، ناخودآگاه شما نمی فهمد که این تصویر خیالیه یا حقیقی! هر چه بیشتر تجسم کنید و بیشتر افکار مزاحم رو کنار بزنید، راحت تر می‌توانید به هدف خود و لاغری نزدیک بشید.

باور درونی برای اینکه خود را لاغر تصور کنید

هدایت کردن افکار در جهت لاغری کار بسیار مشکلی است. چرا که شما سال‌ها افکار و باورهایی داشته اید که شما را چاق کردند. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم از جملات تاییدی تناسب اندام استفاده کنید. این تنها چیزی است که به آن نیاز دارید. جمله ای مثبت، که نشان می‌دهد شما آن چه را که لازم دارید، همین الان دارید. این جمله معمولا با ” من ” شروع می‌شود و آرزوی شما را در زمان حال بیان می‌کند. شبیه این جمله: ” من فردی لاغر و سالمی هستم” 

ادامه مطلب را در سایت منبع دنبال کنید...

منبع لاغری شکم و پهلو

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.